Project Description

Stojak dla dzieci

Firma Polmet Display wraz z firmą Hasbro zrealizowały projekt stojaka podłogowego. Wyzwaniem było zaprojektowanie stojaka promującego zabawki firmy Hasbro. Tym większą przyjemnością była praca nad tym projektem iż docelową grupą są dzieci. Głównymi założeniami było zaprojektowanie stojaka solidnego, mobilnego z kolorową komunikacją dla dzieci.

STRONA HASBRO

Dodatkowa przestrzeń sprzedażowa

Stojaki wyposażony jest w footer  tworzący dodatkową przestrzeń sprzedażową.  Obłożony jest grafiką udostępnioną przez firmę Hasbro która komunikuje klientowi o rodzaju sprzedawanego towaru

Toper

Kolorowa komunikacja informuje o marce sprzedawanego towaru . W stojaku Play-Doh toper jest wycięty po obrysie  grafiki. Natomiast stojak dla produktów pony posiada dekoracyjną przezroczystą owijkę .

Spójny Design

Stojaki wyprodukowane dla firmy Hasbro wyprodukowane został z myślą o dzieciach.  Choć oba stojaki promują inną kategorie produktów to komunikacja oraz konstrukcja podkreślają jedną linię produktową

Mobilność

Mobilność to ważna zaleta stojaków przeznaczonych na produkty dla dzieci. W stojakach zostały zamontowane kółeczka z hamulcami które pozwalają na łatwy sposób przemieszczania .

Szkic projektu

Grafika udostępniona przez HASBRO

 

0
Zadowolenie Klienta w procentach
0
Ilość godzin produkcji
0
Ilość ludzi zaangażowanych w produkcję
0
Osiągnięty cel w procenach

Etap kreacji

Planowanie założeń było pierwszym etapem powstawania stojaka. Następnie dział artystyczny przygotował kilka zarysów w postaci szkiców. Na podstawie szkiców przygotowaliśmy wizualizację 3d na bazie której dział technologiczny opracował dokumentację produkcyjną.

Rezultat

Stojaki które wyprodukowaliśmy choć posiadają metalową konstrukcję wyglądają lekko, kolorowo i stabilnie. Wszystkie założenia zostały osiągnięte. Dziękujemy firmie Hasbro za udostępnienie grafik, oraz za zaangażowanie .