Project Description

Stojak dla Thomas Henry

Przedstawiamy stojak dedykowany pod asortyment  Thomas Henry. Naszym założeniem było wyprodukowanie miejsca sprzedażowego pod napoje Gin & Tonic  firmy Thomas Henry. Ze względu na ilość przeznaczonego asortymentu konstrukcja stojaka musiała być stabilna a jednocześnie wyglądać lekko. W stojaku zamontowaliśmy kosze na dodatki do napojów. Konstrukcja metalowa została obłożona sklejką dla dodania naturalności, z którą kojarzony  jest produkt Thomas Henry.

Funkcjonalność

W stojaku zostały zamontowane perforowane profile pozwalające na regulację półek. Do celów marketingowych konstrukcję metalową obłożyliśmy materiałem, który imituje tablicę do pisania. Na jednym z boków zamontowaliśmy ulotkownik.

Etapy powstawania stojaka Tomas Henry

Szkic

Określony kierunek projektowania został nakreślony przez szkic.

Wizualizacja 3D

Dla zobrazowania klientowi ostatecznego wyglądu stojaka została przygotowana wizualizacja 3D wraz z zatowarowaniem w skali 1:1

Rzeczywisty Produkt

Na podstawie wizualizacji 3D oraz dokumentacji technologicznej został wyprodukowany stojak.

Podsumowanie produkcji

Stojak Thomas Henry wyróżnia się z pośród konkurencji . Udało nam się wyprodukować stojak, który jest stabilny, funkcjonalny, mieszczący duży asortyment firmy. Drewniane wstawki w połączeniu z metalową konstrukcją świetnie komponują się z produktem firmy.

Współpraca

Dziękujemy firmie Thomas Henry za zaangażowanie w kreowaniu projektu oraz za zaufanie, którym nas obdarzyła wybierając Polmet Display.