Design Technologia Produkcja

Futuristic about us concept on hi-tech touchscreen and business woman pressing button

Polmet Display sp. z o.o. firma istniejąca od 2001 roku.W tym czasie udało Nam się stworzyć dobrze prosperującą firmę produkcyjną w branży materiałów reklamowych, a w szczególności profesjonalnych systemów ekspozycyjnych.

Polmet Dispaly posiada doświadczenie w poszukiwaniu  nowatorskich pomysłów i dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze rozwiązania z dziedzin profesjonalnych i kompleksowych systemów ekspozycyjnych. Na poczatku przedstawimy korzyści, jakie przynoszą Państwa firmie proponowane przez nas rozwiązania przygotowane na podstawie wstępnych informacji, dotyczących specyfiki rynku, produktu, potrzeb konsumenta oraz Naszego wieloletniego doswiadczenia.

 

KONTAKT
wiertla

Polmet Display posiada własny park maszynowy. Naszą specjalnością jest obróbka metali. Piętnastoletnie doświadczenie sprawia że w tym zakresie jesteśmy liderem na rynku POS.  Wykwalifikowana kadra sprosta najcięższym wyzwaniom.

W naszej ofercie znajduje się obróbka laserowa, spawanie ręczne jak i zrobotyzowane, wyginanie, wytłaczanie, cięcie krawędziowe, szlifowanie, lakierowanie proszkowe, piaskowanie, chromowanie, cynkowanie, zgrzewanie doczołowe

 

KONTAKT
tworz

Otwierając się na nowe potrzeby klienta zmodernizowaliśmy dział obróbki tworzyw. Dla najwyższej jakości oraz estetyki posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia do wyprodukowaniu towaru o najlepszych standardach. Korzystamy ze sprawdzonych materiałów co sprawia że mamy pewność o jakości naszych produktów.

W naszej ofercie znajduje się cięcie laserowe, termoformowanie, gięcie , frezowanie, klejenie, druk sito i UV cyfrowy na wszystkich tworzywach

 

KONTAKT
pil

Ze względu na zyskującą popularność towarów promujących zdrowy styl życia dostosowaliśmy nasz park również do tych wymagań. Drewno idealnie nadaje się do podkreślenia naturalnych właściwości  towarów.

W naszym parku do obróbki drewna możemy zaproponować cięcie, frezowanie, grawerowanie, lakierowanie, malowanie, klejenie, szlifowanie

 

KONTAKT

Jesteśmy kreatywnym zespołem ludzi  rozumiejącymi potrzeby rynku

Kompleksowość

Otrzymują Państwo dedykowanego handlowca wraz z zespołem wsparcia, którzy w profesjonalny sposób będą wspierali Państwa na każdym etapie powstawania projektu.

Profesjonalizm

Indywidualne podejście do klienta a także wysoka jakość produktów poparta odpowiednimi kwalifikacjami oraz wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników.

Nowoczesność

Systematycznie modernizowany park maszynowy oraz zakup nowych urządzeń, umożliwiających poszerzanie naszych granic produkcyjnych. Szkolenia kadry pracowniczej.

Materiały POS które możemy dla Ciebie wykonać

STOJAKI NALADOWE EKSPOZYTORY

W strefie przy kasowej do zakupu jest niezbędny impuls. Spraw aby twoje produkty były na wyciągnięcie ręki. Nasze displaye mają oryginalną formę a komunikacja jest umieszczona w czytelnym miejscu. Displaye są łatwe w transporcie i montażu.

STOJAKI PODŁOGOWE

W naszej ofercie proponujemy standy ze sprawdzonych materiałów dzięki czemu wytrzymują duże obciążenia. Nasz dział graficzny zadba aby każdy stojak był oryginalny i wyróżniał markę na tle innych. Zestawienie różnych materiałów, termoformowane elementy oraz zadruk graficzny pozwalają na produkcję stojaka bez żadnych ograniczeń wizualnych.

WYSPY SPRZEDAŻOWE

Wyspy sprzedażowe są jednym z najbardziej efektownych sposobów reklamy produktu. Zadbamy aby towar był jak najlepiej wyeksponowany, a konstrukcja była trwała  i jak najbardziej atrakcyjna wizualnie. Oferujemy przygotowanie wyspy zgodnie z otrzymanym wzorem lub według naszego własnego projektu.

ZABUDOWY REGAŁÓW/WYRÓŻNIKI

Proponujemy zabudowy regałów, shelflinery,woblery , tacki termoformowane i inne elementy punktu sprzedaży. Skupienie uwagi na produkcie przez klienta wśród setek innych konkurencji jest bardzo trudne. Z naszym doświadczeniem wyeksponujemy twój produkt tak aby był jak najlepiej widoczny.

Wysoka Skuteczność

Efektowne działania i dobrane najlepsze  rozwiązania do twojego budżetu to gwarancja Twojego sukcesu.

Budowanie silnej marki

Nowy wymiar komunikacji zapewni Twojej marce pozycję lidera w twojej branży.

Indywidualne podejście

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, poszukując sprawdzonych metod specjalnie dla Ciebie.

Wyznacznikiem naszego sukcesu jest sukces naszych klientów.

Klienci z którymi mieliśmy przyjemność współpracować

Wzrost sprzedaży w zasięgu ręki

Zaufaj najlepszym