Od 2001 roku istniejemy na rynku materiałów wspierających sprzedaż. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania oraz produkcji wysokiej jakości materiałów POS. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje kraje europejskie, kraje Afryki a nasze produkcje można odnaleźć nawet w Australii i Oceanii. Jako pracodawca, który stara się zapewnić miłą atmosferę pracy jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celów.

W celu dalszego rozwoju firmy oraz umacnianiu naszej pozycji rynkowej

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Glina, k/Otwocka
Poszukujemy pracowników na hale produkcyjne:
  • montażownia
  • ślusarnia (ślusarzy, spawaczy)
  • obróbka tworzywa
Wymagania:
  • dyspozycyjność, dokładność, precyzja, zdolności manualne, znajomość zasad BHP
  • preferowane osoby z okolic

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@polmet.com

Szanowni Państwo,
w celu wzięcia udziału w rekrutacji na oferowane wolne stanowisko konieczne jest podanie przez Państwa danych osobowych. Dane te będą przetwarzane przez Sfirmę Polmet Display Sp.z o. o.  z siedzibą w Warszawie  ul. Lotaryńska 28, 03-974 Warszawa. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania danych przez administratora oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Żądanie usunięcia danych osobowych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji. W sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych można kontaktować się z nami listownie na adres ul. Lazurowa 21, 05-430 Glina, mailowo na adres: biuro@polmet.com, telefoniczne pod numerem 22 7897149
W procesie rekrutacji przetwarzane są tylko te dane osobowe, które zamieścili  Państwo w CV lub liście motywacyjnym, czyli w szczególności imię, nazwisko, dane kontaktowe (e-mail i numer telefonu), doświadczenie zawodowe, posiadane wykształcenie.
Podanie danych jest dobrowolne, więc mogą one być przetwarzane tylko na podstawie Państwa wyraźnej zgody. Z tego względu prosimy, aby do CV załączyć klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przykładowa treść:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.